Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo:

Téma: Rozhodl jsem se

Rozhodl jsem se 5 měsíců 1 den zpět #12

  • Avatar uživatele
Ahoj, tak já jsem se rozhodl, že podstoupím transplantaci vlasů. Těsně po dvacítce se mi začali dělat kouty a teď z toho dost vzniká nepěkné kolečko... Na internetu jsem si toho dost přečetl a asi po roce rozhodování jsem se konečně odhodlal. Zkoumal jsem ceny a různé recenze. Dost mě lámali do Turecka, ale viděl jsem ty strašné fotky s infekcema, tak jsem se rozhodl že zvolím jistotu "čisté práce" a půjdu do české kliniky. Kterou byste doporučily?
Poslední úprava: 2 hodin 33 minut zpět od admin.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 1.791 sekund

Upozornění

Portál padanivlasu.info obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení provozovatele portálu padanivlasu.info, kterým je společnost PHK MARKETING s.r.o.
Tým portálu padanivlasu.info.

padání vlasů

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: phkmedia(zavinac)gmail.com