Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Padání vlasů má mnoho řešení. Ne pro každého člověka, který padáním vlasů trpí, je ale ta která metoda vhodná. Pro efektivní řešení a vyřešení padání vlasů je proto třeba vždy správně identifikovat příčinu padání vlasů a podle toho pak zvolit správnou metodu léčby.

Otázka typu: „Co pomáhá na padání vlasů?“ je tedy nesprávně kladena. Vždy bychom se měli zeptat: „Jaké je nejvhodnější řešení padání vlasů pro mě?“

Padání vlasů: téma pro vědce i obchodníky

Padání vlasů se za poslední roky stalo zajímavým tématem pro mnoho odvětví: pro lékaře, pro farmaceutický průmysl, pro vědeckotechnologický výzkum. Padání vlasů totiž do určité míry trápí každého člověka. A s technickým pokrokem lze dnes lidem nabízet nespočet nejrůznějších řešení. Ta se dnes orientují zejména na:

  • Prevenci padání vlasů
  • Konzervativní léčbu padání vlasů
  • Chirurgickou léčbu padání vlasů

Přiznejme si, že léčba padání vlasů je také rájem pro marketingové specialisty. Ti jsou si velice dobře vědomi toho, jak citlivá otázka padání vlasů je a že lidé budou na jimi propagované výrobky „slyšet“. A zde je právě kámen úrazu: marketing často vítězí nad vědou. Lze tedy každému jedině doporučit pečlivé zvážení volby léčby padání vlasů, nenechat se přemluvit ke koupi předražených preparátů, aniž bychom přesně znali příčinu problémů. Konzultujte váš konkrétní problém padání vlasů s vlasovými specialisty, ideálně dermatology.

Více v podkapitolách:

 

Upozornění

Portál padanivlasu.info obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení provozovatele portálu padanivlasu.info, kterým je společnost PHK MARKETING s.r.o.
Tým portálu padanivlasu.info.

padání vlasů

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: phkmedia(zavinac)gmail.com