Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

padání vlasů syn 26 let

  • lenka
  • Autor tématu
  • Návštěvník
  • Návštěvník
5 roků 4 měsíců zpět #10 od lenka
padání vlasů syn 26 let vytvořil uživatel lenka
Dobrý den, syn 26 let , začalo to před půl rokem, bohužel jsem si myslela,že to jsou vlasy moje, beru silné léky,ale včera jsem si všimla velkých cestiček v horní části hlavy u syna. Pro něco se ohnul. Večer po umytí byly opět vlasy v sítku,ale bohužel se zjištěním ,že jsou syna ( po půl roce mi teprve napadlo porovnat délku vlasů, bylo mi vždy sice divné ,že jsou takové tmavé,ale že by jednalo o synovi vlasy by mě vůbec nenapadlo). Nic jsem včera neříkala ,ale vzhledem k tomu, že je to tak již znát (je o dost vyšší než já proto jsem to zjistila, až když se předehnul) obracím se na Vás o radu. Před 14 dny byl na dárcovství krve , chodí pravidelně 4x do roka,nikdy nebyl žádný problém. To víte s vlasy jsem se řešila v rodině jenom já, že mi padají , proto mi moc mrzí,že jsou to vlasy syna. Syn se na nic neléčí a v rodině plešatost také není. Prosím o radu. Moc děkuji.Lenka

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Silvík
  • Návštěvník
  • Návštěvník
5 roků 4 měsíců zpět #11 od Silvík
Odpověděl Silvík pro téma padání vlasů syn 26 let
A nemá syn stresy ve škole/v práci/doma? Stres je častá příčina. A pak samozřejmě výživa. Třeba mu chybí nějaký vitamín.
Jinak klasická mužská plešatost za tím asi taky může být. Znám kluky, co nemají genetickou zátěž a o vlasy přišli. Držím palce.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.688 sekund

Upozornění

Portál padanivlasu.info obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení provozovatele portálu padanivlasu.info, kterým je společnost PHK MARKETING s.r.o.
Tým portálu padanivlasu.info.

padání vlasů

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: phkmedia(zavinac)gmail.com