Přihlásit se  \/ 
x
x

Transplantace vlasů Turecko zkušenost :-/

  • Karel1994
  • Autor tématu
  • Offline
  • New Member
  • New Member
Více
1 rok 8 měsíců zpět #15 od Karel1994
Transplantace vlasů Turecko zkušenost :-/ vytvořil uživatel Karel1994
rad bych se sveril se svou zkusenosti s transplantaci vlasu v Turecku. Vypadavani vlasu me trapi uz od puberty, takze jsem byl rad, kdy mi kamarad nabidl reseni a to transplantaci vlasu v Turecku. Konzultoval jsem to nejdriv pres email, pak i osobne, zaplatil jsem, odletel, no a transplantace cela uplne na hov...
Po návratu se mi rána rozhnisala, byl jsem u doktora a z laboratoře vyšly bakterie Klebsiela a Stafylokok, dostal jsem antibiotika, bylo mi blbe a 14 dni neschopnost. Klinika ode mne dala ruce pryc, pry za to neruci a neni to jejich chyba. Na hlave mi nevyrostlo prakticky nic, vzadu mam lisiny z toho odberu a zanetu, nahore akorat jizvy z hnisani.
Penize mi nevratili. Prostrednik v Cesku, který si bere jako provizi tisice mi nezveda telefony.
je to pekny ksindl!!! neverte jim.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.289 sekund

Upozornění

Portál padanivlasu.info obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění. Tým portálu padanivlasu.info.

O nás