Přihlásit se  \/ 
x
x

Vyhledávání

Padání vlasů po úbytku váhy

Napsal(a) 

Dobrý večer Je mi 65 let a trápí mi padání vlasů.Nevím,zda to nemůže být náhlým úbykem váhy.Na jaře mi zjistili diabetes a beru léky.Také beru lék na vyoký krevní tlak,Byla jsem u obvodního lékaře ten mi proved odběry a hormony štítné žlázy a vše mám v pořádku.Dooručil mi koupit si vitamin na výživu vlasů.Ale myslím si,že to vůbec nepomáhá.Vlasy mám slabé a padají mi stale.Děkuji za odpověď.

 

padání vlasů .info

Náhlý úbytek váhy, pokud nebyl odborně řízen a nedodávala jste mikroživiny (vitamíny, minerály, stop.prvky, nenes. Mastné kys. Atd) může mít výrazný vliv na padání vlasů. Na základě trichologického vyšetření zjistíme, zda jsou vlasy vyživovány nebo strádají a eventuálně nastavíme, jak dát vše do pořádku. Pokud vám postupně vlasy řídnou je ideální začít s řešením okamžitě, v případě dlouhého odkládání se vlasy nemusí již navrátit.

Upozornění

Portál padanivlasu.info obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění. Tým portálu padanivlasu.info.

O nás