Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání

Padání vlasů po úbytku váhy

Napsal(a) 

Dobrý večer Je mi 65 let a trápí mi padání vlasů.Nevím,zda to nemůže být náhlým úbykem váhy.Na jaře mi zjistili diabetes a beru léky.Také beru lék na vyoký krevní tlak,Byla jsem u obvodního lékaře ten mi proved odběry a hormony štítné žlázy a vše mám v pořádku.Dooručil mi koupit si vitamin na výživu vlasů.Ale myslím si,že to vůbec nepomáhá.Vlasy mám slabé a padají mi stale.Děkuji za odpověď.

 

padání vlasů .info

Náhlý úbytek váhy, pokud nebyl odborně řízen a nedodávala jste mikroživiny (vitamíny, minerály, stop.prvky, nenes. Mastné kys. Atd) může mít výrazný vliv na padání vlasů. Na základě trichologického vyšetření zjistíme, zda jsou vlasy vyživovány nebo strádají a eventuálně nastavíme, jak dát vše do pořádku. Pokud vám postupně vlasy řídnou je ideální začít s řešením okamžitě, v případě dlouhého odkládání se vlasy nemusí již navrátit.

Upozornění

Portál padanivlasu.info obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení provozovatele portálu padanivlasu.info, kterým je společnost PHK MARKETING s.r.o.
Tým portálu padanivlasu.info.

padání vlasů

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: phkmedia(zavinac)gmail.com