Přihlásit se  \/ 
x
x

Vyhledávání

Je transplantace vlasů trvalé řešení?

Napsal(a) 

Dobrý den, vlasy mi padají již od 18 let, dle lékařky se jedná o tzv. androgenní alopecii. Zkoušel jsem roztok Regaine, ale z výsledku jsem rozpačitý. Pleš mám stále, kolečko a kouty. Myslíte, by mi pomohla transplantace vlasů? Jde o trvalé řešení padání vlasů? Je mi 41 let. Děkuji za názor.

padání vlasů .info

Dobrý den, Regaine (minoxidil) není špatnou volbou, určitě byly pozorovány uspokojivé výsledky u pacientů s androgenní alopecií, padání vlasů většinou zmírní, leč nezastaví. Transplantace vlasů je vhodná tam, kde mají pacienti dostatek vlasů v dárcovské oblasti (vzadu na temeni). Transplantované vlasy nevypadnou (je-li transplantace provedena správně), ale mohou vypadávat ty, které transplantované nejsou. Tudíž někteří klienti musí absolvovat více etap vlasových transplantací, aby se vždy pokryla ta část, kde "původní" vlasy vypadly. Padání vlasů .info

Upozornění

Portál padanivlasu.info obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění. Tým portálu padanivlasu.info.

O nás