Přihlásit se  \/ 
x
x

Vyhledávání

Alopecia areata

Napsal(a) 

dobry den. zhruba pred měsicem mně začli padat vlasy. vepředu už se tvoři male plešky. přičinu neznam. jsem celkově zdrava,nemam žadne važne problemy. prosim o ucinny lek proti padani vlasu. dekuji.

 

padání vlasů .info

Dobrý den Valerie, jestli se jedná o malé okrouhlé lysinky tak by se mohlo jednat alopecii areata, což souvisí s duševní nepohodou. Jestli jsou však prořídlé oblasti koutů, tak se jedná o dehydrataci nebo hormonální změny. V obou případech bych doporučil nepoužívat obecné přípravky proti padání vlasů, ale první absolvovat odbornou konzultaci a zjistit pravou příčinu. S pozdravem, Lukáš Rossbach. 775 888 729 Padání vlasů.info

Upozornění

Portál padanivlasu.info obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění. Tým portálu padanivlasu.info.

O nás