Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání

Alopecia areata

Napsal(a) 

dobry den. zhruba pred měsicem mně začli padat vlasy. vepředu už se tvoři male plešky. přičinu neznam. jsem celkově zdrava,nemam žadne važne problemy. prosim o ucinny lek proti padani vlasu. dekuji.

 

padání vlasů .info

Dobrý den Valerie, jestli se jedná o malé okrouhlé lysinky tak by se mohlo jednat alopecii areata, což souvisí s duševní nepohodou. Jestli jsou však prořídlé oblasti koutů, tak se jedná o dehydrataci nebo hormonální změny. V obou případech bych doporučil nepoužívat obecné přípravky proti padání vlasů, ale první absolvovat odbornou konzultaci a zjistit pravou příčinu. S pozdravem, Lukáš Rossbach. 775 888 729 Padání vlasů.info

Upozornění

Portál padanivlasu.info obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení provozovatele portálu padanivlasu.info, kterým je společnost PHK MARKETING s.r.o.
Tým portálu padanivlasu.info.

padání vlasů

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: phkmedia(zavinac)gmail.com