Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání

Padání vlasů v 16 letech

Napsal(a) 

Dobrý den, potřebuji něco pro 16-ti,letou dceru,padají jí hrozně vlasy a nevíme co s tím. Děkuji. Zita

 

padání vlasů .info

Dobrý den, paní Zito. U teenagerů může být příčin problému s padáním vlasů několik. Je třeba si odpovědět na tyto otázky: 1) Stravuje se Vaše dcera řádně? Nedrží diety? Má dostatek vitamínů? 2) Neprožívá nějaké stresy? Např. škola, první lásky, problémy doma atd.? 3) Nemáte signály hormonálních problémů? Např. nepravidelný menstruační cyklus? Máte-li pochyby, určitě neuděláte špatně, když Vaši dceru objednáte na dermatologii. Hodně štěstí! Padání vlasů .info

Upozornění

Portál padanivlasu.info obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení provozovatele portálu padanivlasu.info, kterým je společnost PHK MARKETING s.r.o.
Tým portálu padanivlasu.info.

padání vlasů

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: phkmedia(zavinac)gmail.com