Přihlásit se  \/ 
x
x

Vyhledávání

Stres a padání vlasů

Napsal(a) 

Hezký den, nejspíše vlivem velkého stresu mi vypadalo tak 2/3 vlasů. Zejména vepředu. Na kožním mi předepsali Methionin,k tomu beru Panthenol a Biosil po dobu 5 týdnů. Padání je lepší, i když při mytí je to stále velký vlasopád. Je možnost že vlasy znovu dorostou? A za jak dlouho začnou růst? Děkuji.

 

padání vlasů .info

Dobrý den, vypadnou-li vlasy vlivem stresu, pak s největší pravděpodobností znovu dorostou. Důležitá je psychická pohoda a dostatek vitamínů, minerálů a vyvážené stravy. A samozřejmě trpělivost :). Držíme palce! Padání vlasů.info

Upozornění

Portál padanivlasu.info obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění. Tým portálu padanivlasu.info.

O nás