Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání

Padání vlasů a stres

Napsal(a) 

Dobrý den, během posledního půl roku jsem prožila dva obrovské šoky, velké nervové vypětí. V srpnu mi začaly extrémně vypadávat vlasy. Štítná žláza v pořádku, hormonální profil taky. Mohlo by se jednat o Telogenní effluvium? A je možné přijít úplně o všechny vlasy? Kdy by se stav měl začít upravovat a dorostou vypadané vlasy znovu? Zbyla mi tak 1/3 a stále padají. Mockrát děkuji.


padání vlasů .info

Dobrý den, stres a nervové vypětí bývá často příčinou padání vlasů. Ve Vašem případě tomu - s ohledem na provedená vyšetření - s velkou pravděpodobností bude. Zkuste zapracovat na Vaší psychické pohodě, zkuste třeba i návštěvu psychologa či psychoterapeuta. Držíme palce! Padání vlasů.info

Upozornění

Portál padanivlasu.info obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení provozovatele portálu padanivlasu.info, kterým je společnost PHK MARKETING s.r.o.
Tým portálu padanivlasu.info.

padání vlasů

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: phkmedia(zavinac)gmail.com