Přihlásit se  \/ 
x
x

Vyhledávání

Padání vlasů a stres

Napsal(a) 

Dobrý den, během posledního půl roku jsem prožila dva obrovské šoky, velké nervové vypětí. V srpnu mi začaly extrémně vypadávat vlasy. Štítná žláza v pořádku, hormonální profil taky. Mohlo by se jednat o Telogenní effluvium? A je možné přijít úplně o všechny vlasy? Kdy by se stav měl začít upravovat a dorostou vypadané vlasy znovu? Zbyla mi tak 1/3 a stále padají. Mockrát děkuji.


padání vlasů .info

Dobrý den, stres a nervové vypětí bývá často příčinou padání vlasů. Ve Vašem případě tomu - s ohledem na provedená vyšetření - s velkou pravděpodobností bude. Zkuste zapracovat na Vaší psychické pohodě, zkuste třeba i návštěvu psychologa či psychoterapeuta. Držíme palce! Padání vlasů.info

Upozornění

Portál padanivlasu.info obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění. Tým portálu padanivlasu.info.

O nás