Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání

Padání vlasů i s kořínky po porodu

Napsal(a) 

Dobrý den, chtěla bych se zeptat je mi 21 let a jsem 4 měsíce po porodu a začali mi padat vlasy i skořínky. Nemůže to být něco vážného ? Nebo je to jen po porodu? Děkuji.

 

padání vlasů .info

Dobrý den, po porodu se vždy naruší růstový cyklus z důvodu hormonální nerovnováhy. Každá hormonální nerovnováha se upraví po 4 až 6ti měsících, další změna může přijít s ukončením kojení.  Narušení růstového cyklu znamená, že větší procento vlasů se přesune do klidové nebo výpadkové fáze  a z toho důvodu vlasy padají i s cibulkou. Vše by se mělo zase upravit. Padání vlasů.info

Upozornění

Portál padanivlasu.info obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení provozovatele portálu padanivlasu.info, kterým je společnost PHK MARKETING s.r.o.
Tým portálu padanivlasu.info.

padání vlasů

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: phkmedia(zavinac)gmail.com