Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání

Padání vlasů a léky na štítnou žlázu

Napsal(a) 

Dobrý den, jsem nešťastná že mi začali padat vlasy, a nepřestává to. je mi 68 a léčím se  štítmou žlázou, stále to ale bylo v normě a nyní asi půl roku je to čím dál horší. Při mytí vlasů, tak mi padají, nejsou to chomáče, ale př splachování je jich dost. Prosím o radu co dělat, mám strach že mám rakovinu a nebo něco jiného.Beru prášky na tlak Tritace1/2, concop 1/2 siofor 850 mg, letrx5xtýdně 50 a 2x týdně 100, doxium 500mg 1x,lagosa 1 x, apo-ome 20mg 3x týdně, Vím že je toho hodně, ale jsem zoufalá a hlavně mám strach. Jsem z Jablonce nad Nisou a finance by mi nedovolili jezdit někam daleko a proto jsem se uchýlila k tomuto kroku a poprosit o radu přes počitač.Předem vám děkuji a přeji krásný den B.

 

padání vlasů .info

Dobrý den, velké množství léků způsobí, že v krevním oběhu cirkuluje mnoho chemických látek a to samo o sobě může narušit růstový cyklus. Speciálně pak léky na vysoký tlak a štítnou žlázu. Nepropadejte panice, že máte rakovinu, tam vlasy nepadají - až po chemoterapii. Doporučil bych doplněk stravy na bázi detoxu (DE PURE) a pak pouze vhodný výběr šamponu a kolagenovou emulzi. Rossbach, tricholog. Padání vlasů.info

Upozornění

Portál padanivlasu.info obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení provozovatele portálu padanivlasu.info, kterým je společnost PHK MARKETING s.r.o.
Tým portálu padanivlasu.info.

padání vlasů

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: phkmedia(zavinac)gmail.com