Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání

Velké řídnutí vlasů

Napsal(a) 

Vlasy mi ve velké míře napadají přesto dochází k řídnutí mám obavu, abych nebyla plešatá. Kde se mohu nechat vyšetřit. Děkuji!

 

padání vlasů .info

Dobrý den Marie, pokud nepozorujete velký výpadek, ale přesto Vám řídnou vlasy - zejména v horní hlavy, může to ukazovat na poruchu funkce štítné žlázy nebo užívání nějakých nešetrných léků. Bylo by dobré se poradit s endokrinologem, případně dermatologem. Padání vlasů.info

Upozornění

Portál padanivlasu.info obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení provozovatele portálu padanivlasu.info, kterým je společnost PHK MARKETING s.r.o.
Tým portálu padanivlasu.info.

padání vlasů

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: phkmedia(zavinac)gmail.com